Co robić podczas sylwestra

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja wypromowana na całym świecie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza pośród znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, ażeby okazał się rzeczywiście niezapomnianym!

Cieakwym pomysłem ma możliwość okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Wystarczy wybrać motyw przewodni, zachęcić rodzinę i przyjaciół do włączenia się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza wyłącznie wyobraźnia, a inspiracji szukać można na portalach i forach internetowych. Zapewniamy, że gdy wszyscy ludzie uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe ilustracje i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie zamierzasz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już ukazują się w biurach podróży i na portalach eventowych. Kto powiedział, że powinnaś spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Być może należy wybrać się do ciepłych krajów, ażeby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się także wycieczki do najbardziej egzotycznych zakątków państwie. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a może niedostępna Alaska? Jeżeli już tylko dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Sprawdź: sylwester 2016.