Gra wyścigowa Street Race 

Właściwie każdy prawdziwy mężczyzna chociaż raz marzył o zmierzeniu się ze swoich odpowiednim kumplem w nielegalnym wyścigu. Z całą pewnością nieraz oglądając popularne filmy o wyścigach marzyliście, aby wsiąść za kółkiem wyścigowego samochodu i spróbować swoich sił w tym niebezpiecznym sporcie. Wyścigi są jednakże całkowicie nielegalne w wielu cywilizowanych krajach, gdyż jest to niesamowicie niebezpieczny sport o wysokim wskaźniku śmiertelności.

Na nieszczęście, niemniej jednak dla większości z nas nielegalne wyścigi są całkowicie niedostępne, gdyż jest to nielegalne , a dodatkowo nie posiadamy adekwatnego sprzętu. Na szczęście istnieją gry komputerowe, które są łatwo dostępne i umożliwiają nam sprawdzenie swoich sił w rzeczywistym wyścigu. 
Gry wyścigowe cieszą się ogromną popularnością wśród facetów, w szczególności te, które posiadają funkcję multiplayer. Nic zaskakującego, gdyż ściganie się z komputerem szybko się nudzi i każdy z nas chce spróbować swoich sił  z żywym człowiekiem. Taka gra jest o sporo bardziej pasjonująca, a każdy street race jest całkowicie inny. Ciężko jest również ocenić poziom trudności każdego wyścigu, gdyż nie wiadomo jakie kwalifikacji posiada nasz współzawodnik. Jeśli zatem od dawna marzyliście o testom swoich sił w wyścigu ulicznym to warto zainstalować odpowiednią grę na swoim laptopie lub komputerze. Warto najpierw dowiedzieć się, które tytuły cieszą się największą popularnością pomiędzy polskich i zagranicznych graczy. Im większa jest popularność danej gry, tym większa ilość ewentualnych przeciwników do ulicznego wyścigu.

Sprawdź: street race.